Pozicioni juaj: Kreu / Celularë dhe Aksesorë / Aksesorë për Celularë

Smart Watch Q7S Plus me GPS Kamera dhe BT

SPZL002123.002124.002125.002126.002127.002128
Orë Inteligjente, me prekje, kamer, BT, internet, telefonata dhe mesazhe
Çmimi:
Lekë
Lek4,990.00
Lek8,000.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
  • Ngjyra:
    argjend flori zi e kuqe bardhë blu
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime(1)
Orë Inteligjente
Madhësia e ekranit: 1.54 inç
Kamera : 1.3MP
Lloji: Orë dore
Rezolucioni: 240 * 240 piksel
Kapaciteti i baterisë: 300-450mAh
Materiali i kornizes se ores: Aliazh
Materiali i rripit: Gel silicë
Modaliteti i Rrjetit: 2G
GPS: Po
Telefonata të shumëfishta: Po
Bateria e ndashme: Po
Forma e Ekranit: Rrethore
Prodhuesi i CPU: Mediatek
Mekanizmi: Po
APP Shkarkimi i disponueshëm: Jo
Rripi i ndashëm: Po
Modeli i CPU: MT2502D
ROM: <128MB
RAM: 128MB
Disponibilitet per karte SIM : Po
I papërshkueshëm nga uji : Life Waterproof
Funksionet: Passometer, Sleep Tracker, Mesazh Reminder, Përgjigje Telefonate, Kryerje e Thirrjeve, Push Message, Alarm Clock, Heart Rate Tracker
Gjuha: Anglisht, Rusisht, Polonisht, Portugalisht, Turqisht, Italisht. 
Vleresim mesatar: 5.0 Bazuar në %Vlerësimi% komente
Shkruan një shqyrtim
Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar