Pozicioni juaj: Kreu / Celularë dhe Aksesorë / Aksesorë për Celularë

Shkop Selfie K07-11 me Tripod te Integruar

SPZL002842.2843
Çmimi:
Lekë
Lek1,390.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
  • Numri i seksionit:
    k07 k11
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
Shkop për Selfie me Tripod të Integruar


Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar