Pozicioni juaj: Kreu / Femra / Bizhuteri

Set, Ore, Varse, Byrzylyk

SPZL001987
Çmimi:
Lekë
Lek3,990.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
Set Bizhuterish 

 
Cdo princceshë meriton këto bizhuteri. Ky set përmban varësen dhe byrzylykun ngjyrë rose gold dhe dekorohet në mënyrë elegante me mjelmën, simbolin e bukurisë dhe hijeshisë. Pjesë e këtij seti është dhe ora me rrip lëkure që do të bëjë dorën e cdo gruaje të duket rrëzëllitëse. 
 
 
Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar