Pozicioni juaj: Kreu / Celularë dhe Aksesorë / Karikues Portabël

Power Bank 20000 mAh me Ekran LCD Portable Karikues Portabel i Telefonave

SPZL002046,002064.002065.002066.002067
Çmimi:
Lekë
Lek3,200.00
Lek4,000.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
  • Ngjyra:
    flori zi e kuqe bardhë blu
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
 
Bateri Bank
Emri i markës: Innoants
Lloji: Emergjencë / Portable
Produkti: 5V / 2A
Mbështet energjinë diellore: Jo
Innoants Modeli: PB-YW
Kapaciteti i baterisë (mAh): 15001-20000mAh
Certifikimi i Cilësisë: PCT, KKK
Ndërfaqja e hyrjes: Mikro USB
Pesha: 222g
Mbështetja e teknologjisë së ngarkimit të shpejtë: Jo
Lloji i baterisë: Li-polimer Bateria
Ka ndriçimi te llambës LED: Po
Ndërfaqja e prodhimit: USB dyfishtë
Madhësia: 155 x 78 x 15 mm

 
Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar