Pozicioni juaj: Kreu / Produkte për fëmijë / Skuter

Makine Multifunksionale me Muzike dhe Sendilje Shume te Rehatshme

SPZL001146,002536,002535,002534
Çmimi:
Lekë
Lek3,090.00
Lek4,500.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
  • Ngjyrë:
    blu portokalli e kuqe i verdhë
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
Specifikimet
Ngjyra: e kuqe, bardhë, blu, flori, portokall, e verdhe
 
Makinë për Femijë
• Gjinia: Unisex
• Numri i rrotave: Katër
• Materiali: Plastik
• Lloji i plastikës: ABS
• Muzika: Po (per ndezjen e muzikes nevojiten 3 bateri AAA)


Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar