Pozicioni juaj: Kreu / Celularë dhe Aksesorë / Aksesorë për Celularë / Kasë

Kase per Iphone Unicorn

SPZL002191-002211
Çmimi:
Lekë
Lek590.00
Lek990.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
  • Modeli i fishes:
    iPhone 6 iPhone 6+/6s+ iPhone 7 iPhone 7+ iPhone 8 iPhone X
  • Ngjyra:
    rozë bardhë zezë pink
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
KASE PER IPHONE
 
Bërë nga materiale me cilësi të lartë.
Mbroni telefonin tuaj nga gërvishtjet e dëmtimit, goditjet,  reniet aksidentale dhe përplasjet.
Lehtesi për të kontrolluar portat, kamerat dhe butonat.
Materiali: silikoni 
Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar