Pozicioni juaj: Kreu / Produkte për fëmijë / Karrocë për fëmijë

Karroce per Femije Komforte, Portative e Lehte per tu Perdorur dhe mund ta merni me Vete Kudo

SPZL001161,001163,001164
Mund të përshtatet për t'u ulur ose për t'u shtrirë sipas preferencës suaj.
Lehtë për të rregulluar foshnjën qe fle
Lartësia e mbulesës mund të përshtatet në lartësi të ndryshme të foshnjës, kështu që kjo është e përshtatshme për foshnjën 30cm deri në l
Çmimi:
Lekë
Lek17,990.00
Lek26,500.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
  • Ngjyrë:
    gri e kuqe panna
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
Specifikimet
Ngjyra: e kuqe, bardhë, blu, flori, portokall, e verdhe
 
Karrocë për Fëmijë
Mosha e përshtatshme: 0 ~ 4 vjeç
Pesha qe mban: 55kg
Materiali i kornizës: Aliazh alumini
Materiali copës: Lino
Brez Siguri: 5 pika
Lartesia nga toka: 63 cm
Madhësia e Koshit per Fjetje: 81 * 40cm
Madhësia e palosur: 115 * 57 * 61cm


Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar