Pozicioni juaj: Kreu / Kamera dhe Sisteme Sigurie / Kamera inteligjent me WiFi

EC10-I6 360 Panoram Wifi IP Kamera 1.3MP IR Vizion Nate Siguri dhe Gjeresi Figure

SPZL002033
Çmimi:
Lekë
Lek7,290.00
Lek11,200.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
 
Kamer Sigurie 360 Gradë
Emri i produktit: POMIACAM
IR Distanca (m): 10m
Veprimi i alarmit: Alarm lokal
Teknologji: Infrared
Ndriçimi minimal (Lux): 0.01
Sensor: CMOS
Sistemet operative të mbështetura: No
Konsumi i energjisë (W): <5W
Dimensionet: 12 * 12 * 7 cm
Numri i modelit: EC10-I6
Shikimi i këndit (shkalla): 360 °
Ngjyrat: Bardhe, Zeze
Sistemet celulare: Android, iOS
Formati i kompresimit të videos: H.264
Lente (mm): 1.44mm
Lidhshmëria: IP / rrjeti pa tel
Furnizimi me energji elektrike: Normal
Përkufizimi i Lartë: 960P HD
Stili: Mini Kamera
Ndërfaqja e rrjetit: Wi-Fi / 802.11 / b / g
Lloji: Kamera IP
Marka e sensorit: SONY
Audio Output: Audio me dy mënyra 
Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar