Pozicioni juaj: Kreu / Elektronike / Dron

Dron me Kamera KK85K

SPZL2047
Çmimi:
Lekë
Lek11,290.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
Dron KK-8 SK
 
Karakteristikat e përgjithshme:

Drone Explorer KK-8 SK ka një dizajn unik, me krahë të palosshme që lejojnë stabilitet më të madh në ajër ulje të buta pasi ka katër mbështetëse që e lejojnë këtë.
Është i pajisur me një kamer 720P që ju lejon të kapni fotot më të mira.
Projektuar me funksionin e ruajtjes së lartësisë për të plotësuar kërkesën e selfies ka një sistem transmetimi WIFI FPV i cili ofron një eksperiencë të shkëlqyeshme FPV në kohë reale që mund të kontrollohet me telekomanden e kontrollit.

Specifikat e produktit:

Emri i Produktit: Drone Explorer KK-8 SK me shpejtësi të lartë 2.4G
Ngjyra e produktit: e zezë,
Koha e karikimit: 60 minuta
Koha e fluturimit: 12 minuta
Kapaciteti i baterisë: 7.4V 1500 mAh
Distanca e fluturimit: 200 metra (distanca më e mirë prej 150 metrash)
Distanca e transmetimit WiFi: 80 metra (distanca më e mirë prej 60 metrash)
Madhësia e produktit: 49 * 49 * 17.5CM (60CM diagonal)
Madhësia e paketimit: 75 * 51 * 71.5CM (8 pako)
Funksioni: lart, poshtë, përpara, prapa, nga ana e majtë, nga ana e djathtë, majtas dhe djathtas, rrokullisje me 360 ​​gradë, modaliteti pa kokë, çelësi i kthimit, këndi i kamerës mund të transferohet ne 90 gradë.
6 kanale
Kamera e integruar

Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar