Pozicioni juaj: Kreu / Elektronike

Dron A6 RC me Kamera

SPZL2049
Çmimi:
Lekë
Lek12,590.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
DRONE A6 RC
Karakteristika:
Me krahë të palosshme.
Modaliteti i shpejtësisë H / L dhe funksioni 3D eversion ju japin mundësinë e përjetimit të një lojë fluturuese.
Funksioni H / L Speed ju lejon të përjetoni një lojë fluturuese Cool  
2.4G, 4 kanale transmetues dhe 6-akset ju ndihmojnë për kontroll më të lehtë dhe më të qëndrueshëm. 
Kamera 1080P mund të kapë dhe regjistrojë çdo moment të bukur dhe të paharrueshëm. 
Dritat LED krijojnë imazh të qartë natën dhe rrisin më shumë argëtimin. 
Me modalitetin tërheqës pa kokë zgjidh plotësisht problemin e humbjes së orientimit. 
Modaliteti i mbajtjes konstante të lartësisë e bën më të lehtë kontrollin e dronit për fillestarët dhe rrit qëndrueshmërinë për fotografitë ajrore.
Ngritja / ulja / ndalimi, me një çelës e bën operacionin më të lehtë dhe është shumë i përshtatshëm për përdoruesit fillestar 
Me një funksion kyç të kthimit automatik, droni mund të gjejë lehtë rrugën për në vendin nisjes. 

Specifikimet:
Emri i artikullit: A6 Foldable Drone
Kontrolluesi i largët: 2.4G 4CH
Distanca e kontrollit: Rreth 100 metra
Funksionet: Fluturimi anësor, kthim majtas / djathtas, lart / poshtë, përpara / prapa, mbajtje konstante e lartësisë, ngritje / ulje, modalitet pa kokë, kthim me anë të një butoni.
Bateria e dronit: 3.7V 900mAh (përfshirë)
Koha e fluturimit: Rreth 10-12 minuta
Koha e karikimit: Rreth 90-120 minuta
Madhësia e baterisë: Rreth 62 * 23 * 7mm
Bateria e kontrolluesit: 4 * Bateri AA (nuk përfshihet)
Pesha e produktit: Rreth 24.5g
Madhësia e produktit (palosur): 180 * 125 * 60mm
Madhësia e produktit (shpalosur): 370 * 370 * 80mm
Pesha e produktit (pa bateri): 122g

Informacioni i Paketës:
Madhësia e paketës: 24 * 20.5 * 13cm / 9.4 * 8.1 * 5.1in
Pesha e paketimit: 690g / 1.5lb

Lista e produkteve në paketim:
1 * Dron i palosshëm
1 * Kontrollues i largët
1 * 3.7V 900mAh Lipo Battery
4 * Unazat e Helikave
2 *  Helika Rezervë
1 * Karikues USB
1 * Kaçavidë
1 * Manuali i Përdoruesit
 
Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar