Pozicioni juaj: Kreu / Celularë dhe Aksesorë

Celular MIFASO X1

SPZL2156.2157.2158
Çmimi:
Lekë
Lek7,900.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
  • Ngjyra:
    flori zi bardhë
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
                                                                                    Mifaso X1

Madhesia e ekranit: 5" Full HD
Sitemi operativ: Android 6.0
Ram: 2 GB
Rom: 32 GB
Procesor: 4* Cortex 1.3Ghz
Camera: Mbrapa 13mp, para 8mp
Finger print: Po
Micro SD support
Sim Card: 2 sim card
Network: 4G LTE/3G/2G
Paketimi permban: Karikues (Fishe + Adaptor), Kufjet, Mbrojtesin e ekranit, Kase Transparente, Kover (materiali lekure).

Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar