Pozicioni juaj: Kreu / Celularë dhe Aksesorë / Celularë

Celular F5S

SPZL002162.002163.002164
Çmimi:
Lekë
Lek12,990.00
Lek19,990.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
  • Ngjyra:
    zi e kuqe rozë flori
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
Telefon Mifaso F5S 

Madhesia e ekranit: 5.5" Full HD
Sitemi operativ: Android 7
Ram: 3 GB
Rom: 32 GB
Procesor: Octa Core 1.5Ghz
Chipset: Sam.sung
Camera: Mbrapa 13mp, para 8mp
Finger print: Po
Face unlock: PO
Sim Card: 2 sim card
Network: 4G LTE/3G/2G
Ne paketim perfshihen: Karikues (Fishe + Adaptor), Kufjet, Kover transparent, Mbrojtes per Ekranin.

 
Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar