Pozicioni juaj: Kreu / Zona pertej Shqiperise
Zona pertej Shqiperise
Regjistrohu në Newsletter
Në lidhje me ofertat dhe marrëveshjet më të fundit Regjistrohu sot!
1, Kënaqësia juaj ka gjithmonë rëndësi për ne. Prioriteti më i lartë është ofrimi i cilësisë nëpërmjet produkteve që janë në dispozicion në platformën tonë.

2, Për transport falas, Ne transportojmë pakon tuaj nëpërmjet zyrës postare, të cilës i nevojiten 7-25 ditë pune për tju sjell pakon. Ju lutemi të prisni me durim. Ju mund të gjurmoni pakon tuaj gjatë gjithë kohës pasi t'ju japim numrin e gjurmimit.

3, Për produktin e kësaj zone, ne pranojmë vetëm pagesën në internet si kartë krediti, PayPal, T / T, Money Gram, Western Union, etj, si metoda e pagesës.

4, Për më shumë informacion, mund të kontaktoni ne internet me shërbimin ndaj klientit ose të na telefononi.
Konturues Krem per Fytyren,  Paletë me 15 Ngjyra, Concealer Shitje me zbritje çmimi
Lek890.00
(0)
Set me 12 Lapsa per Buzet dhe Syte Shitje me zbritje çmimi
Lek890.00
(0)
Palete me 78 Nuanca me Tone per Syte Shitje me zbritje çmimi
Lek1,790.00
(0)
Set me 36 Ngjyra per Thonj me Xhel Shitje me zbritje çmimi
Lek4,290.00
(0)
Pastrues Elektrik për Hundët e Fëmijëve Shitje me zbritje çmimi
Lek2,500.00
(0)
Ngrohese per Makine, 12V.24V Shitje me zbritje çmimi
Lek1,790.00
(0)
Boks me Bluetooth,  AEC BT - 207 mini Shitje me zbritje çmimi
Lek1,490.00
(0)
Android TV Box MECOOL M8S PRO W Shitje me zbritje çmimi
Lek4,990.00
(0)