Pozicioni juaj: Kreu / Shtëpia / Paisje për kuzhinë / Shtrudhëse për lëngje

Blender Dore per Kuzhine

SPZL001336
Blender Sonifer (dorezë inoksi, bosht dhe tehe inoksi, gote e milimetruar me kapak)
Çmimi:
Lekë
Lek2,490.00
Lek4,990.00
    Ju lutemi zgjidhni informatat që dëshironiX
Sasi:
-
+
()
Kostoja e Transportit:
Tek
:
  • Përshkrim
  • Shqyrtime
Blender Sonifer

Blender Sonifer (dorezë inoksi, bosht dhe tehe inoksi, gote e milimetruar me kapak) : Sonifer, gjenerata e re e pajisjeve elektroshtëpiake sjell blenderin prej inoksi me motorr të fuqishëm 600W dhe tehet prej çeliku cilësor të cilët do të grimcojnë, kthejnë në pure apo miksojnë gjithcka që ju dëshironi. Pajisja ka dy nivele shpejtësie të rrotullimit të teheve dhe është e ndahme në 2 pjesë për më shumë lehtësi gjatë procesit të pastrimit. Ky blender vjen i shoqëruar me gotën e milimetruar me kapakun prej silikoni i cili do ti japë gotës stabilItet gjatë kohës që ju miksoni. Me vendosjen e kapakut mbi gotë do të ktheni atë në enën e cila do të ruaj të freskëta ushqimin, koktejlet apo smoothie për konsum të mëvonshëm. Kujdesuni për familjen tuaj duke përgatitur vakte të shëndetshme ,të shijshme e plotë me vlera ushqyese, me ndihmën e blenderit Sonifer.

Shqyrtimet e produktit mund të kryhen pas identifikimit të anëtarit, ju lutemi klikoni këtu për tu identifikuar